ФК «Гірник» Кривий Ріг впевнено здолав вдома «Нікополь». Рахунок 3-1

08.09.19 - 19:46

8 вересня у Кривому Розі проходив матч в межах 8 туру Другої ліги Чемпіонату України, групи Б. Наші земляки переграли гостей з Нікополя, 3-1. Про це повідомляє пресслужба команди.

Уже на 3-й хвилині гри криворіжці засмутили гостей. Ярослав Гоменко вдало зіграв на добиванні у боротьбі із захисником та розмочив рахунок.

Після цього команди почали створювати небезпечні моменти і на 31-й хвилині господарі заробили пенальті. Сергій Гвоздевич впевнено заніс м'яча у сітку воріт.

У другому відрізку гра проходила брудно. Обидві команди фолили і заробляли жовті картки. На 61 хвилині у штрафній суперників завалили Сергія Цибульского. Одинадцятиметровий реалізував 25 номер «Гірника» Андрій Григорик. Хоча воротар «Нікополя» вгадав куди буде летіти м’яч, але не зміг врятувати свою команду від пропущеного голу.

Коли господарі трохи розслабилися, опонент зумів забити гол престижу. Простріл з права замкнув Сергій Твердоух.

До фінального свистка арбітра рахунок так і залишився 3-1.

Фото зі сторінки Футбольний клуб «Гірник» Кривий Ріг.