Фонд здоров’я, капремонт стадіону, зменшення викидів: «АрселорМіттал Кривий Ріг» підтримав ініціативи Офісу Президента?

ВАЖЛИВО
08.08.19 - 11:20

Днями «АрселорМіттал» провів переговори з представниками Офісу Президента щодо можливості покращення екологічної ситуації та впровадження у місті соціальних проєктів. Зокрема, домовилися про зменшення викидів на 10-15 %, створення Фонду здоров’я, відновлення стадіону «Металург», – повідомляє пресслужба металургійного гіганта.

Виявляється, наприкінці липня топ-менеджери промислового підприємства зустрілися з Президентом Володимиром Зеленським. Вони обговорили важливі питання та домовилися про п’ять кроків у вирішенні проблем міста.

 

По-перше, «АрселорМіттал Кривий Ріг» обіцяє у найближчі 5 років скоротити викиди в атмосферу на 50-55 %, завдяки інвестиціям у понад 1,8 млрд доларів. Крім того, планують реконструювати аглоцех № 2 та збудувати фабрику грудкування, що дозволить закрити старі аглофабрики.

 

Також підприємство передало особисто Президенту план зі зниження навантаження на довкілля, підготовлений за підсумками візиту Володимира Зеленського до Кривого Рогу 12 липня. Він передбачає зменшення викидів в атмосферу на 10–15% у найближчі декілька місяців.

 

По-друге, компанія відновлює будівництво комплексу відділення безперервної розливки сталі. Зокрема, продовжено пуско-налагоджувальні роботи, які зупинили після обшуку СБУ 20 липня у межах розслідування кримінальної справи за статтею 441 КК України «Екоцид».

 

По-третє, підприємство підтримало ініціативу Офісу Президента зі створення у Кривому Розі Фонду здоров’я, який буде сформовано за участю різних підприємств регіону. Кошти Фонду планують інвестувати у розвиток медичної бази міста. У свою чергу, підприємство готове вносити по 100 млн грн на рік.

 

По-четверте, «АрселорМіттал» візьме участь у капремонті стадіону «Металург», вклавши в цей проєкт 50 млн грн: по 25 млн грн – у 2019 та 2020 роках.

 

По-п’яте, промисловий гігант готовий виступити стратегічним партнером держави у будівництві нових бетонних доріг в країні з використанням шлаків металургійного виробництва. Це дасть можливість створити якісну інфраструктуру у регіонах і розвантажити шлакові відвали на металургійних підприємствах.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: