Гайда у футбол! У Кривому Розі відкрили футбольне мініполе на 7-му Зарічному

ПОДІЯ
21.06.19 - 15:10

Сьогодні вранці відкрили нове мініфутбольне поле зі штучним покриттям, яке облаштували на території Криворізької загальноосвітньої школи № 32 на мікрорайоні 7-й Зарічний.

«Це поле спеціально для того, щоб ви були здоровими, втілили спортивні мрії. Для того, щоб ви зростали щасливими. І недарма ми щоразу кажемо – треба мріяти. Мрії збуваються», – каже директорка КЗШ №32 Альона Волик.

 

На урочисте відкриття спортивного майданчика завітали представники влади та громадських організацій. Серед них – народний депутат України Костянтин Павлов.

 

«Для більшості шкільне футбольне поле свого часу стало стартом у великий спорт, і дуже приємно, що сьогодні на наших футбольних полях зростають талановиті дітлахи, які прославляють у спорті нашу чудову країну і наше прекрасне місто. Такі поля – це ті майданчики, на яких зростатимуть наші чемпіони, наші герої, чудові українці», – зазначив народний депутат.

 

Учні школи зізнаються – з нетерпінням чекали на відкриття футбольного поля, щоб поганяти м’яча.

 

«Дуже радує, що поле відкрили саме біля нашої школи.  Чекали, щоб відкрили його, і тепер дуже раді», – ділиться учень КЗШ №32 Інам Агаєв.

 

Свято доповнили яскраві, динамічні виступи творчих колективів школи.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: