Гайда в кіно, театри, музеї, галереї! Міністр культури закликав розважатись

КОМЕНТАР
03.12.20 - 13:41

Міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко закликав українців активно потусити цими вихідними - відвідати заклади культури і відірватись, поки карантин вихідного дня скасували.

"Карантин вихідного більше не діє. А отже, рітейл, заклади культури та бізнес сфери креативних індустрій, керуючись обмеженнями помаранчевої зони, знову можуть працювати у найбільш прибутковий для них час та сезон", - написав Ткаченко у своєму Facebook. - Уже з суботи можна знову переглянути виставу у театрі, познайомитися з експозиціями музеїв, послухати оперу, насолодитися концертом у філармонії чи подивитися фільм у кінотеатрі, не відкладати спортзал на понеділок, зустрітися за кавою з друзями у кафе чи ресторані, піти в торговий центр і знайти собі там справу для дозвілля, та ще багато потрібних речей, за якими усі ми встигли скучити. Зробіть паузу у доставках додому, відмовтесь від спокуси залишитися під теплою ковдрою, одягайте маски, беріть антисептики та вперед - назустріч цікавим вихідним. Сплануйте їх прямо зараз".

 

При цьому міністр заявив, що заклади культури дотримуються карантинних обмежень, тому їх відвідування - цілком безпечне.

 

Як ми повідомляли, в уряді все ще розглядають питання введення локдауну. Офіційного оголошення досі немає. А поки, у паузі між відміною карантину вихідного дня і роздумами про дату локдауну, насолоджуйтесь життям у повній мірі!

 

До слова, цими вихідними можна подивитись у криворізьких кінотеатрах такі фільми.

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: