Герої не носять плащів. 17 квітня – День пожежної охорони України

СВЯТО
17.04.21 - 9:35

17-го квітня в Україні відзначають своє професійне свято пожежні-рятувальники. Цього дня ми вітаємо справжніх чоловіків, професіоналів та героїв, які часто ціною власного життя рятують від нещадного полум’я людей, тварин та будівлі. 

Українські пожежні першими гасили Чорнобильський реактор, вони постійно задіяні в ліквідаціях наслідків надзвичайних ситуацій як природного, так і техногенного характеру.

 

2020 рік для усього світу був щедрим на випробування. Чимало викликів, подій та перемог було і в українських рятувальників. За ці нелегкі та, дійсно, незабутні 12 місяців підрозділи Державної служби з надзвичайних ситуацій ліквідували більше 100 тисяч пожеж, не допустили знищення вогнем більше 28 тис. будівель, знищили понад 73 тисячі вибухонебезпечних предметів, а головне — врятували більше 1,5 тисячі життів, - повідомляє пресслужба ДСНС.

 

Торік рятувальники виконували свої обов’язки в усіх куточках нашої країни: ліквідовували масштабні лісові пожежі на Луганщині, Житомирщині, у Чорнобильській Зоні відчуження та у Харківській області, боролися із наслідками повеней у Карпатському регіоні. 

 

Пожежі на Луганщині гасили й криворізькі надзвичайники.

 

Залучали фахівців ДСНС і до міжнародних операцій: працювали на місці катастрофи українського літака в Іранській Республіці, супроводжували гуманітарні місії до Італії та Лівану.

 

Разом з іншими структурами системи МВС, здійснювали заходи  запобігання поширенню пандемії COVID-19. Зокрема, з початку проведення протиепідемічних заходів сили ДСНС провели спецобробку понад 121 тис. об’єктів та більше 51 тис. км. автодоріг.

 

Як результат роботи багатотисячного колективу, рятувальники ДСНС опинилися у трійці лідерів рейтингу довіри громадян до державних та суспільних інститутів – Службі довіряють 64% українців! 

 

Фото на прев'ю з мережі Інтернет.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: