Гідропілінг: що це, опис процедури

РЕКЛАМА
25.04.24 - 13:06

Щоденний догляд за шкірою обличчя – це невід'ємний ритуал кожної дівчини та жінки, який включає різноманітні процедури, серед яких варто виділити пілінг. Він передбачає відлущування ороговілих пластин, тим самим відкриваючи доступ молодих клітин до кисню. Це дозволяє отримати хороший омолоджуючий результат.

Експерти вказують, що ефективність домашніх процедур значно поступається салонним. Зараз дуже популярним є гідропілінг, який проводиться на таких установках – https://medicalaser.com.ua/katalog-tovarov/apparaty-po-proceduram/apparaty-gidropilinga/. Апаратна обробка дозволяє отримати приголомшливий ефект, мінімізуючи шкоду для шкіри.

 

Особливості гідропілінгу

 

Процедура передбачає очищення шкірних покривів з використанням спеціального обладнання, яке під впливом води та вакууму виконує очищення. У процесі обробки використовуються допоміжні косметичні препарати та спеціальні одноразові насадки. За рахунок цього ороговілі клітини змиваються з дерми без шкоди для глибших тканин. Відмінний ефект омолодження подібний до лазерних установок, про які можна почитати тут - https://medicalaser.com.ua/blog/omolozhenie-kozhi/lazernoe-omolozhenie-litsa-osobennosti-protsedury/. Крім цього, гідропілінг вирівнює водний баланс і живить шкіру корисними речовинами. Виділяють три типи процедур в залежності від глибини обробки:

 

Поверхневий. Знімає ороговілі клітини та усуває невеликі зморшки за 2-5 процедур.

 

Середній. Забезпечує боротьбу з невеликими шрамами та залишковими опіками. Відмінно прибирає темні кола під очима та протистоїть віковим змінам шкіри.

 

Глибокий гідропілінг. Це велика програма, яка розрахована на 2-3 курси з перервами на кілька місяців. Це ефективний антивіковий комплекс.

 

Тип обробки та допоміжні засоби індивідуально підбирає косметолог на основі проведеного огляду та оцінки стану шкіри.

 

Як роблять гідропілінг обличчя

 

Апаратний гідропілінг шкіри обличчя – це процедура, спрямована на глибоке очищення та зволоження шкіри з використанням спеціального апарату, який працює на основі високого тиску та потоку води. Ось основні етапи проведення процедури:

 

 

Підготовка. Шкіра обличчя очищається від макіяжу, забруднень та себуму з використанням м'якого засобу для чищення або гелю.

 

Проведення процедури. Фахівець повільно та обережно проводить робочу насадку по поверхні шкіри обличчя, формуючи потік води під тиском на шкіру. Це допомагає видалити омертвілі клітини, зайвий жир та інші забруднення з пор.

 

Масажна дія. Окрім очищення, ультразвуковий апарат допомагає покращити мікроциркуляцію крові, стимулює оновлення клітин та покращує тонус шкіри.

 

Обробка. Після завершення процедури гідропілінгу на шкіру наносять зволожуючі засоби, сироватки або маски для додаткового зволоження та живлення шкіри. Також використовуються сонцезахисні склади.

 

Апаратний гідропілінг проводиться у косметологічних центрах під керівництвом досвідчених спеціалістів. Після процедури шкіра зазвичай виглядає більш сяючою, свіжою та зволоженою.

 

Головні переваги гідропілінгу

 

В порівнянні з домашнім доглядом та іншими косметологічними процедурами з використанням професійного обладнання, гідропілінг має низку незаперечних переваг:

 

  • підходить для всіх типів шкіри;
  • є багато режимів обробки;
  •  абсолютна безболісність;
  • дуже швидке відновлення;
  • доступні ціни на курс терапії;
  • дозволяє вирішити комплекс проблем;
  • актуально для всіх вікових категорій.

 

Всі ці параметри роблять послугу гідропілінгу дуже затребуваною в косметологічних центрах та салонах краси.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: