«Гірник-Ветеран» переміг ДЮСШ-1 «Кривбас-84» у турнірі пам’яті Яшніка

10.07.20 - 12:26

8-го липня у Кривому Розі відбулася гра у межах 5-го туру групи А турніру пам’яті Яшніка. На полі зустрілись команди ДЮСШ-1 «Кривбас-84» та «Гірник-Ветеран». «Гірники» перемогли з рахунком 4-3, - повідомляє пресслужба ФК «Гірник» Кривий Ріг.

Початок гри був за номінальними господарями. «Кривбасівці» забили два швидких голи на 11-й та 17-й хвилині. Відзначались Юрій Чепурко та Ілля Максименко.

Перше взяття «Гірник-Ветеран» святкував на 24-й. Шкіряного до сітки відправив Андрій Григорик.

У другому відрізку поєдинку на 54-й хвилині забили гравці «Кривбас-84» завдяки зусиллям Іллі Максименко.

Після цього «гірники» видали гру в ударному темпі та зробили камбек. Відзначались Сергій Гвоздевич (2 голи) і Андрій Шмат.

Фінальний свисток арбітра зафіксував вольову перемогу «Гірника-Ветерана».