«Гірник-Ветеран» здолав «Шахтар» у зимовому чемпіонаті Кривого Рогу з футболу

СПОРТ
13.02.20 - 13:11

12-го лютого у Кривому Розі відбулася гра 11-го туру зимового чемпіонату міста з футболу. На полі зустрілися «Гірник-Ветеран» та футбольна академія «Шахтаря». Матч закінчився вольовою перемогою господарів з рахунком 4-3, - повідомляє пресслужба «Гірника».

Перший тайм видався не дуже гольовим. «Гірник-Ветеран» відкрив рахунок на 31-й хвилині зусиллями Володимира Балагуєва.

У другому відрізку команди пішли в атаку та забили 6 голів. На 60-й відповіли «шахтарі». Відзначився взяттям воріт Дмитро Чудак.

Через дві хвилини господарі знову засмутили суперників. На цей раз м’яча до сітки відправив Денис Мацебура.

«Шахтар» відповів на 68-й хвилині. Зробив дубль Дмитро Чудак.

У доданий арбітром час гості навіть вийшли вперед завдяки голу Олександра Черняєва. Але «гірники» зібрали усі сили та змогли за лічені хвилини забити двічі. Відзначилися Денис Мацебура та Євген Арбузов, які й вибороли перемогу для своєї команди.