Глобальна атака. В Україні вночі відбулась хакерська атака на урядові сайти

РЕЗОНАНС
14.01.22 - 9:43

В Україні в ніч з 13 на 14 січня 2022 року вночі відбулася глобальна хакерська атака на сайти уряду. Офіційна інформація з'явилася на сторінці Facebook Міністерства освіти і науки.

«У зв’язку з глобальною атакою в ніч з 13 на 14 січня офіційний сайт Міністерства освіти і науки тимчасово не працює», – йдеться в повідомленні.

 

 

Зокрема, не працює сайт Кабінету міністрів, МЗС, ДСНС, Міносвіти, Мінспорту, Міненерго, Мінагрополітики, Міністерства у справах ветеранів та сайт Держказначейства.

 

 

На сайті міністерства закордонних справ та деяких інших можна побачити таке повідомлення: "Українець! Всі ваші особисті дані були завантажені в загальну мережу. Всі дані на комп'ютері знищуються, відновити їх неможливо. Вся інформація про вас стала публічною, бійтеся і чекайте гіршого. Це вам за ваше минуле, сьогодення і майбутнє. За Волинь, за ОУН УПА, за Галичину, за Полісся і за історичні землі".

 

 

Хакерську атаку підтвердили й у міністерстві закордонних справ.

 

"Внаслідок масованої хакерської атаки веб-сайти МЗС та низки інших державних органів тимчасово не працюють. Наші спеціалісти вже займаються відновленням роботи ІТ-систем. Перепрошуємо за можливі незручності", - повідомив речник МЗС Олег Ніколенко.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: