ГО “Чисте місто-КР” стала співзасновницею Всеукраїнської мережі сортувальних ініціатив

КОРИСНО
12.03.19 - 16:52 715

Громадська організація “Чисте місто-КР” із Кривого Рогу стала співзасновницею першої Всеукраїнської мережі сортувальних ініціатив.

6-7 березня у Львові відбулася стратегічна сесія та презентація першої мережі екологічних організацій, які пропагують раціональні методики поводження з відходами.

Ініціювали формування МУСІ (мережі українських сортувальних ініціатив) громадські ініціативи та організації зі Львова, Вишгорода, Києва, Полтави, Харкова, Запоріжжя, Черкас, Івано-Франківська, Коломиї,  Диканьки, Дніпра та Кривого Рогу.

 

“Чисте місто-КР” - громадська організація, яка спільно з заготівельно-переробним підприємством “Чисте місто” вже другий рік запроваджує роздільний збір твердих побутових відходів у навчальних закладах.

Ця ГО стала співзасновницею мережі, яка опікуватиметься ефективними рішеннями у поводженні з ТПВ.

 

На презентації у Львові зібралися представниці та представники 20 організацій із 8 областей України, - повідомляє “Чисте місто-КР”.

 

МУСІ - це платформа обміну досвідом, накопичення інформації та натхнення сортувальних,  зіровейстерних та мінімізуючих рішень у питанні поводження з твердими побутовими відходами.

Першочергово в об’єднанні ініціативи вбачають обмін досвідом, інформацією та ресурсами серед мережі, взаємопідтримку у впровадженні спільних проектів, контроль за дотриманням законодавства, моніторинг і лобіювання питань, що стосуються сфери поводження з відходами.

 

До мережі ввійшли організації "Еколтава", "Плато", "Зелена генерація", "ЧИСТО.Вишгород", "ЯСортую", "Екоґвалт", "ЄвроІн", "Зелена коробка", "Логос", "Чисте місто - КР", "Горизонталі", "EcoLanding - Екологічний десант", Громадське Формування з Охорони Громадського Порядку "Екологічний Патруль", громадська спілка «Пермакультура в Україні», Диканська районна екологічна дитяча громадська організація «Зелене серце», екологічні ініціативи "Зелена школа", "Чисте місто Львів", "Bilka - зелені думки в дії", "PreciousLab" та "SortSmart".

 

Фото  “Чисте місто-КР”

 

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»