Голосуйте! Криворожанка Яна Приступа бере участь у конкурсі «Молодий учений року»

КОНКУРС
03.04.24 - 9:55

Криворожанка Яна Приступа бере участь у конкурсі «Молодий учений року», організаторкою якого є Рада молодих учених при МОН України. Мета цього конкурсу - визнання та підтримка значних досягнень молоді у різних галузях практичної діяльності, популяризація науки серед широкого загалу та підвищення інтересу до наукових досліджень. Наша землячка просить підтримати її кандидатуру тут.  Голосування триватиме до 15 квітня включно.

Яна Приступа - асистентка кафедри дошкільної освіти, фахівчиня сектору акредитації КДПУ, експертка Національної агенції з забезпечення якості вищої освіти, асоційована членкиня Ради молодих учених при МОН України.

 

Вона з відзнакою закінчила Криворізький будівельний коледж. У 2013 році завершила навчання на магістратурі КДПУ за спеціальністю «Природничі науки (Біологія)». Торік успішно захистила дисертацію з історії педагогіки, зокрема дослідження стосувалося розвитку природничої освіти (під керівництвом проректорки з наукової роботи КДПУ Віти Гаманюк).

 

Яна В’ячеславівна має відзнаки: кращий молодий дослідник КДПУ, грамоту КДПУ за високі досягнення у науковій діяльності. Є стипендіаткою імені Бизова, лауреаткою відзнаки Криворізького міського голови для обдарованих дітей і молоді.

 

Проголосувати за криворізьку вчену можна за цим покликанням. Номінантка  Блок 1, номінація 3 «Науковий Facebook блогер». Або ж перейти на офіційну сторінку конкурсу, обрати номінацію 3 та натиснути клавішу "голосувати". У номінації 3 обрати "Приступа Яна В'ячеславівна".

 

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»