Голосуйте за добрі справи! Криворізькі школярі беруть участь у благодійному конкурсі

КОНКУРС
08.12.20 - 11:51

Учні трьох криворізьких шкіл долучились до Всеукраїнського дня добрих справ та взяли участь у конкурсі "Добрі справи".

З 7 по 14 грудня на сайті Благодійного фонду "Запорука" можна віддати свій голос за дитячі проєкти. 

 

 

#ЩедрийВівторокДіти (#GivingTuesdaySpark) — міжнародна ініціатива в межах глобального руху, яка направлена на популяризацію благодійності та формування культури добрих справ серед дітей і підлітків. 

 

 

Україна вперше цього року офіційно приєдналась до руху. Раніше такі заходи проводили волонтери благодійного фонду "Запорука". 

 

Цьогоріч учні понад 460 навчальних закладів з усіх куточків України долучились до Всеукраїнського дня добрих справ. Вони мали змогу познайомитися з різними видами благодійності й формами волонтерства, переглянути цікаві відеоісторії українських благодійників, розповісти у школі та в своєму місті про ініціативу #ЩедрийВівторок та організувати власні благодійні акції, концерти, ярмарки та багато іншого.

 

 

Навчальні заклади мають змогу не лише популяризувати добрі справи і привчити дітей допомагати нужденним, а й виграти цінні призи за участь у конкурсі – принтери, інтерактивні дошки, проєктори.

 

 

У Кривому Розі одразу три школи взяли учать в ініціативі #ЩедрийВівторокДіти.

 

 

Учні Криворізької загальноосвітньої школи №21 провели майстер-клас для наймолодших школярів із виготовлення новорічних листівок для воїнів АТО/ООС. 

 

Виготовлені листівки із побажаннями до воїнів та смаколики, зібрані учнівським та батьківським колективами, надіслали до військової частини міста, а звідти – на Схід України.

 

 

В Криворізькій гімназі №56 провели майстер-клас "Новорічна прикраса". Учні 3-В класу виготовили новорічні іграшки та подарували їх дітям-сиротам, малозабезпеченим та багатодітним родинам.

 

 

У КЗШ №78 відбувся рейд "Подарунки для тварин" на чолі з волонтером Неходою Юлією (мама учениці 2-Б класу). 

 

Завдячуючи відповідальним учням та їхнім небайдужим батькам, зібрали кошти за відсортовану вторинну сировину та передали їх волонтерам. Діти не тільки зробили внесок у покращення екологічної ситуації, а й допомагали безпритульним тваринам.

 

 

Проголосувати за криворізькі школи можна за посиланнями вище. 

 

 

Фото з сайту конкурсу.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: