Голосуйте за наших! Допоможемо криворізькому гурту "Ґенеза" виступити на фесті "Схід-рок"

КУЛЬТУРА
02.05.19 - 11:59

Фольк-метал гурт із Кривого Рогу "Ґенеза" бере участь у відборі на фестиваль "Схід-рок". Для цього хлопцям до 8-го травня потрібно набрати 250 голосів. Фестиваль відбудеться 10-11 серпня у місті Тростянець Сумської області.

«Вчора зранку ми дізналися, що завдяки вашим голосам ми пройшли на Козак-фест, а вже ввечері нам повідомили, що ми пройшли ще й на конкурс фестивалю Схід-рок, і нам треба набрати мінімум 250 голосів! Причому зробити це треба до 8 травня!» – звертаються до шанувальників музиканти.

 

Проголосувати можна за посиланням. Підтвердження голосування приходить на пошту, тому потрібно перевіряти й папку «Спам».

 

Нагадаємо, творчий шлях гурту "Ґенеза" розпочався взимку 2013 року у Кривому Розі. Тоді Павло Волошин, який кілька років носив ідею про поєднання української народної пісні з важким металом, нарешті, знайшов повноцінну команду серед учасників гуртів, які репетирували в місцевому рок-клубі Madisan. Дебютний виступ відбувся в січні 2014 року на головній сцені Кривого Рогу - у Палаці молоді і студентів. Концерт мав на меті підтримку воїнів АТО. Далі низкою йшли концерти в рідному місті та копітка праця над матеріалом, але не без значних перерв у часі через різні обставини. Згодом Ґенеза почала виїжджати і в інші міста – на концерти та фестивалі, де учасники гурту здобували досвід. Публіка реагувала дуже добре, що додавало хлопцям наснаги та спонукало до подальшого розвитку.

 

Відзначимо, гурт Ґенеза є переможцем XV фестивалю «Червона Рута – 2017» (лауреат І премії в номінації рок-музика).

Фото на прев'ю - зі сторінки гурту у Facebook.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: