Головою Нацполіції області призначили підполковника Володимира Огурченка

ВАЖЛИВО
04.09.19 - 17:03

Сьогодні, 4 вересня, перший заступник Голови Національної поліції В’ячеслав Аброськін представив особовому складу нового керівника поліції області. Ним став підполковник Володимир Огурченко, – повідомляє відділ комунікації поліції Дніпропетровської області.

До призначення на посаду Володимир Огурченко був начальником Дніпропетровського управління Департаменту внутрішньої безпеки. На цій посаді підполковник поліції ніс службу з 2014 року. Пройшов шлях від міліціонера патрульно-постової служби до керівника служби внутрішньої безпеки. В органах внутрішніх справ – з 1999 року.

 

«Основне наше завдання – забезпечити безпеку наших громадян. Їхня вдячність – головна оцінка нашої роботи. Бажаю новому керівнику рішучості та наполегливості в роботі», - зазначив В’ячеслав Аброськін.

 

Володимир Огурченко працює за сумісництвом у Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ. Поліцейський – кандидат юридичних наук, доцент кафедри кримінально-правових дисциплін.

 

Нарада відбулась за участі т.в.о. голови Дніпропетровської облдержадміністрації Дмитра Батури, прокурора Дніпропетровської області Романа Токаря, представників правоохоронних відомств та силових структур області.

 

Як ми вже писали, 29 липня звільнили з посади колишнього начальника Головного управління Нацполіції в Дніпропетровській області Віталія Глуховерю, після інциденту з патрульними поліцейськими в Дніпрі.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: