Google-Generation. Шестикласник із Києва виграв понад 30 олімпіад і потрапив до Нацреєстру рекордів України

ЦІКАВО
21.02.19 - 12:21

Шестикласник із Києва Андрій Куделя побив рекорди з перемог на шкільних олімпіадах і потрапив у Нацреєстр рекордів України. За два місяці він переміг у понад трьох десятках онлайн-олімпіад. — ТСН.

У школі він - за першою партою, лідер усіх новацій, ерудит у своєму 6-А, а тепер і офіційний рекордсмен Книги рекордів України. Таємниця маленького розумника криється в нього вдома — у хлопця потужна підтримка родини, до виховання докладають зусиль всі рідні. Вони визнають: особливість Андрія помітили ще з пелюшок. Уже до року хлопчик на картках розпізнавав і показував українські букви, у три роки він знав уже й англійську абетку, ще за рік вільно читав, а за головний козир має точну і швидку пам’ять.

«Він уже в три роки знав, хто президент країни. Слухав новини і аналізував», — пригадують батьки.

 

 

Жодних репетиторів чи перевантажених графіків батьки синові не нав'язують. Знання той сам отримує з Інтернету та книжок. Андрій цікавиться всім тим, що і його ровесники: збирає комікси, грається з людиною-мурахою, полюбляє комп’ютерну гру Minecraft.

У школі визнають, що нині мають справу з поколінням дітей, яке називають Google-Generation. Вони все знають з інтернету, і цих знань інколи набагато більше ніж у багатьох дорослих.

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: