Готуйтесь до опалювального сезону заздалегідь. Скористайтеся програмою «теплих кредитів»

    Опалювальний сезон закінчився, тож дбайливим господарям слід подбати й про наступний.

Нагадуємо криворіжцям, що з квітня цього року усі охочі зробити свій дім енергоефективним та заощаджувати на комунальних послугах можуть скористатися програмою «теплих кредитів» в уповноважених банках (Ощадбанк, Укргазбанк, ПриватБанк)  і отримати відшкодування від міста 20% та від держави у розмірі від 40 % до 70 % – для ОСББ та ЖБК на придбання енергоефективного обладнання/матеріалів.

"На тепер програма, в рамках якої ОСББ оформлюють кредити на придбання енергоефективного обладнання та матеріалів для проведення загальнобудинкових енергоефективних заходів, є досить популярною, - резюмує заступник міського голови Андрій Полтавець.

Найчастіше кредитні кошти ОСББ беруть на заміну освітлення, вікон, дверей, та встановлення ІТП. Після оформлення кредиту ОСББ отримує до 70% компенсації від Держенергоефективності, після чого матиме змогу скористатись міською програмою відшкодування частини кредитів, що надаються ОСББ та ЖБК на впровадження енергоефективних заходів у житловій сфері на 2016-2018 роки.
Участь в програмі «теплих кредитів» - це нагода для мешканців міста:
• значно заощадити при впровадженні енергоефективних заходів;
• зменшити комунальні рахунки;
• підвищити комфорт в оселях;
• збільшити вартість будинку".