Ґрант у понад 63 тисячі гривень. Криворізьких студентів запрошують до участі в конкурсі

КОНКУРС
27.09.19 - 13:20

Стартував IV конкурс проєкту Scholarship в Україні. Долучитися до нього можуть і криворізькі студенти (очної та заочної форми навчання), - повідомляють у міському департаменті освіти і науки.

Термін Scholarships означає матеріальну виплату студентам, яка присуджується на конкурсній основі за певні академічні успіхи. Здійснюється університетами або незалежними комерційними організаціями, які бажають заохотити здібних учнів.

 

Мета соціальної програми – заохотити і стимулювати здатних українських студентів вивчати перспективні області маркетингу, фінансів та економіки, а також довести, що знання здатні приносити прибуток задовго до отримання диплома.

 

Загальний призовий фонд конкурсу – 63 тисячі гривень (три ґранти та заохочувальні призи: другі місця по п’ять тисяч гривень, треті по одній тисячі) на оплату одного року навчання в українському ВНЗ.

 

Теми для написання робіт - фінансово-економічна галузь.

 

Студенти, що навчаються за рахунок бюджету, можуть отримати оплату додаткового навчання, наприклад іноземної мови, програмування, маркетингу тощо.

 

Переглянути теми та умови конкурсу можна на сторінках проєкту:
1-й ґрант;
2-й ґрант;
3-й ґрант.

 

Участь у конкурсі безкоштовна, роботи приймають до 17 жовтня 2019 року.

Деталі проєкту - за посиланням. Телефон: +38(067) 622-62-28, емейл: grant@scholarship.in.ua.

 

Ґрантонадавачами є Інформаційно-фінансовий портал Maanimo, Український банківський портал №1 banker.ua та Інформаційний портал про страхування в Україні.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: