Гравчиня жіночої команди «ДЮІ – Кривий Ріг» – найкраща лінійна гандболістка збірної України

ГОРДІСТЬ
25.07.19 - 14:24

Завершився юніорський чемпіонат Європи-2019 (U-19, ІІ дивізіон). Чемпіонат Європи включав два рівнозначних турніри, які проходили в болгарській Варні й литовській Клайпеді, – повідомляє Донецький юридичний інститут МВС України на сторінці у фейсбук.

Наша землячка, гравчиня жіночої команди з гандболу «ДЮІ-Кривий Ріг» Софія Пихайленко, курсантка першого курсу факультету № 1, у складі збірної команди України стала бронзовою призеркою юніорського чемпіонату Європи з гандболу. Також дівчина стала найкращою лінійною гандболісткою збірної України. Її відзначили індивідуальною нагородою.

Збірна України змагалась у Варні й серед 10-ти команд посіла 3 місце, здобувши бронзові медалі.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»