Громадські організації Дніпропетровщини можуть виграти до півмільйона гривень на патріотичні проекти

СОЦІУМ
28.02.19 - 13:40 573

Конкурсні пропозиції мають відповідати одній із тем: формування патріотичної свідомості молоді, популяризація національної духовно-культурної спадщини, підвищення рівня знань про видатних особистостей України, вшанування пам’яті жертв Голодомору, проведення Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Джура» тощо.

Обов’язково потрібно подати заяву, описати проект та кошторис витрат, а також зазначати цільову аудиторію. Додати листи-підтвердження від органів державної влади чи органів місцевого самоврядування, наукових установ. Крім того, розказати про діяльність громадської організації та досвід реалізації подібних проектів.

 

Заяви подаються в друкованій та електронній формах. Громадська організація може подавати кілька конкурсних пропозицій. Оригінали та копії документів мають бути пронумеровані, прошнуровані та скріплені печаткою організації.
Максимальна сума підтримки одного проекту — не більше 500 тис. грн.

 

Фінансування нададуть у 2020 році. Пропозиції приймаються до 14 березня за адресою: Київ, вул. Еспланадна, 42, к. 712. Додаткова інформація — тут або за телефоном: (044) 289–08–30 чи npvmms@msms.gov.ua.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: