«Громадський бюджет» здійснює мрії. У криворізькому Центрально-Міському ліцеї відкрили STEM-центр

СОЦІУМ
10.10.19 - 15:32

У Центрально-Міському ліцеї створили довгоочікуваний STEM-центр «Юніор-винахідник». Це вдалося завдяки перемозі в муніципальному конкурсі «Громадський бюджет – 2019».

«Найголовніше, що цей проєкт ініціювали учні та вчителі ліцею, а батьки та інші криворіжці їх підтримали. Це говорить про те, що в Кривому Розі живуть небайдужі, ініціативні і талановиті люди, які хочуть знати та вміти більше, а головне, змінити свій заклад та місто на краще. А ми зі свого боку, відкриті до конструктиву і корисних змін», – зазначив міський голова.

 

Проєкт створення STEM-центру дозволить ліцеїстам, за допомогою сучасної техніки, проводити експериментальні дослідження з природничих наук. Вони зможуть створювати розумні пристрої та на практиці перевіряти теоретичні знання.

 

«STEM – центр помагатиме формуванню інтересу у учнів до STEM-професій – інженера, технолога, програміста, еколога. Саме тих професій, які потрібні нашому промисловому місту», – сказала авторка проєкту Наталія Мостєпан.

 

За виділені з міського бюджету кошти капітально відремонтували приміщення для кабінету робототехніки, оновили меблі і закупили все необхідне. Також провели тренінг-навчання для вчителів ліцею з представниками ІТ-компанії щодо роботи з програмованим електронним модулем та 3D-принтером. Придбали мультимедійний проектор, відеокамеру, телескоп, набори LEGO MINDSTORMS, сканер, цифровий мікроскоп, два ноутбуки, п’ять 3D-ручок з витратними матеріалами.

 

Як ми раніше писали, завдяки програмі «Громадський бюджет – 2019» відкрили сучасний фітнес-зал у ЦДЮТ «Мрія». А також – два нових спортмайданчики у Криворізькій гімназії № 95.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: