Гроші - до бюджету. Центральний апеляційний господарський суд задовольнив рішення на користь міста у справі з АМКР

ЕКОЛОГІЯ
22.07.19 - 14:26 472

Центральний апеляційний господарський суд прийняв рішення на користь міста у справі про стягнення орендної плати за землю з підприємства "АрселорМіттал Кривий Ріг"

Нагадаємо, не досягнувши позитивного рішення в суді першої інстанції, міська влада подала апеляцію. Йдеться про кошти, які АМКР не доплачувало впродовж двох років. Рішенням суду вищої інстанції з компанії стягується заборгованість з орендної плати по одній з 4-х земельних ділянок та пеня. Загальна сума, яку має отримати міський бюджет, перевищує 265 тисяч гривень. У мерії кажуть, - це перша перемога у судових баталіях з промисловим гігантом. У той же час зазначають, - черговий бій очікується у вересні. Третій апеляційний адміністративний суд Дніпра продовжить розгляд справи з тієї ж теми. Ціна питання - сотні мільйонів гривень, для криворізької громади.

 

Також, з огляду на принципову позицію Президента України Володимира Зеленського, яку він чітко окреслив під час робочої наради з екологічних питань, міська влада і мешканці Кривого Рогу сподіваються, що проблеми з виконанням фінансових зобов'язань підприємства будуть системно вирішені.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: