"Хімія емоцій": для маленьких криворіжців провели майстер-клас до Дня психічного здоров’я

БЛАГОДІЙНІСТЬ
10.10.23 - 15:44

Жодна дитина не повинна залишитися наодинці з травмою війни. Це один із девізів благодійного фонду "Голоси дітей". До Дня психічного здоров'я його представники провели у Кривому Розі майстер-клас "Хімія емоцій".

«Спочатку мені було не по собі, соромилася, - зізнається постійна відвідувачка заходів фонду Поліна. – Потім познайомилася з усіма. Дуже цікаво, ми граємо, дивимося мультики, це все заспокоює».

 

Подобається спілкуватися з психологами та однолітками й Марійці. Каже, особливо запам’яталося, як працювали в групах – брали ведмедика та розповідали, який зараз колір панує в душі.

 

Тетяна Косяк, психологиня фонду "Голоси дітей" – авторка майстер-класу "Хімія емоцій". За її словами, захід має на меті ознайомити дітей, як проживати емоції та який вплив вони мають на наше життя.

 

«За допомогою наочностей і реактивів, які будуть демонструвати хімічні реакції, ми покажемо, що відбувається з нашим організмом, коли ми проживаємо складні емоції під час важких подій, від яких страждає вся наша країна. Цей майстер-клас спрямований саме на розвиток емоціонального інтелекту», - говорить фахівчиня. 

 

Наразі в осередку працюють три дитячі психологи та фахівець з організації дитячого дозвілля.

 

«Перше, на що спрямована наша робота - це на підвищення стресостійкості. Ми навчаємо дітей розпізнавати свої емоції та діяти, щоб вони не шкодили, не лишались всередині. Також вчимо дітей технікам саморегуляції. До прикладу, якщо дитина злякалась, вона має знати, що їй потрібно робити, аби заспокоїтися», - зазначає Наталія Щетініна, регіональний координатор БФ "Голоси дітей" у Дніпропетровській області.

 

Загалом команда фахівців фонду проводить заняття з арт- та піскової терапії, консультації психологів, групові та індивідуальні психологічні сесії. Отримати психологічну допомогу запрошують до фонду як дітей, так і їхніх батьків. Психологічну підтримку надають безкоштовно. 

 

Осередок організації знаходиться в приміщенні культурно-громадського центру "Шелтер+" за адресою: вул. Армавірська, 28.

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: