Хочеш бути щасливим, будь ним! Україна - серед 30-ти найнещасніших країн світу

ЦІКАВО
14.06.19 - 11:53

Упевнені, що їхніх доходів не вистачає для повноцінного життя, більш ніж половина українців – 51%. Задоволення від своєї роботи отримують 44% людей.

Про це стало відомо 14 червня з результатів щорічного опитування «Барометр щастя в Україні», який проводила Європейська бізнес-асоціація.

 

В асоціації зазначили, що цьогоріч ситуація загалом трохи покращилась. Показник склав 2,61 бала з 5-ти можливих за шкалою Лайкерта. Це на 0,14 бала більше, ніж торік.

 

Рівень щастя в Україні оцінювали за 9-ма ключовими чинниками: рівень доходів, поточна робота, системи охорони здоров’я та освіти, соціальне життя та дозвілля, безпека, дотримання прав, екологія, спільний досвід життя в Україні.

 

Системою охорони здоров’я задоволені 58% громадян України, рівнем освіти – 52%. У безпеці себе почувають 28% опитуваних, а 38% впевнені, що їхні права дотримані.

 

Станом безпеки в країні задоволені та відчувають себе впевнено щодо власного майбутнього 72% респондентів. Негативно оцінюють правове поле та регулювання в Україні (зокрема у контексті відсутності дискримінації та рівня демократичних свобод) 62% людей.

 

В асоціації наголосили – відповідно до World Happiness Report, Україна посідає 133 місце серед 156 країн, тобто входить до 30-ти найнещасніших країн світу.

 

Фахівці впевнені, результати опитування свідчать про те, що нашій країні необхідні комплексні структурні зміни і реформи.

 

Раніше рівень щастя в Україні був вищим. Відповідно до минулого дослідження, 62% українців називали себе щасливими.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: