Хочете допомогти постраждалій тварині? Телефонуйте на гарячу лінію!

КОРИСНО
23.01.20 - 14:27

Центр порятунку диких, екзотичних і домашніх тварин «Добрий будинок Фельдман Екопарк» відкрив Всеукраїнську інформаційну гарячу лінію для надання допомоги тваринам. - day.kyiv.ua

Отримати кваліфіковану консультацію та, в разі необхідності, викликати рятувальників для допомоги тваринам можна буде за єдиним номером 0-800-302-303.

 

Зараз лінія працює в тестовому режимі. Всі дзвінки - безкоштовні.

 

«Проблеми тварин в Україні багатогранні: вони гинуть від браконьєрів і втрачають середовище проживання, їх вбивають на догоду любителям хутра і травлять для навчання мисливських собак, їх збивають автомобілі і не менше ніж люди, вони жахаються у зоні військових дій. А домашні улюбленці дуже часто опиняються на вулиці або страждають від жорстокого поводження", - кажуть працівники парку.

 

Тож волонтери об'єдналися і створили службу допомоги тваринам «Добрий дім».

 

Вони займаються допомогою тваринам, які потрапили в біду, - диким і домашнім. Люди, які виявили постраждалу тварину, дуже часто просто не знають, куди їм звертатися. Для вирішення цієї проблеми і створено всеукраїнську мережу.

 

За телефоном гарячої лінії нададуть професійну консультацію про те, як потрібно діяти в кожному конкретному випадку і зв'яжуть з необхідними службами.

 

Гаряча лінія працює щодня з 9:00 до 21:00.

 

Як ми писали, у харківському екопарку дали притулок 45 кажанам, знайденим рятувальниками у криворізькій квартирі. 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: