Хворі люди з крапельницями, мами з немовлятами. Як проходила евакуація у лікарнях?

ЕКСКЛЮЗИВНО
15.05.19 - 14:59

Серед об'єктів, у яких сьогодні була нібито закладена вибухівка, – п’ять криворізьких лікарень. Псевдомінери завдали місту значних збитків, зірвали роботу установ, спричинили дискомфорт для тисяч людей. Вибухотехніки обстежували приміщення. Дітей, вагітних жінок та пацієнтів із серцевими хворобами виводили на вулицю. Наші журналісти дізнавались, як проходила евакуація.

Фахівці-вибухотехніки досі перевіряють всі вказані анонімом 15 об’єктів.

 

«Дізнавшись про замінування лікарні, ми провели практично повну евакуацію пацієнтів, медперсоналу за межі медзакладу упродовж 15-ти хвилин. Загалом у нас 276 працівників, лікуються 182 пацієнтів. Але ми не встигли вивести людей з блоку реанімації. З ними залишилась зміна з чотирьох медиків», – зазначила головний лікар міськлікарні №9 Олена Климович.

 

«Надійшла загроза про замінування лікарні. Інформація прозвучала про те, що не тільки 7-ма лікарня, але й ще кілька об’єктів у Кривому Розі були заміновані. Практично відразу приїхали ДСНСники, поліцейські, швидка, адміністрація лікарні. Усіх вивели, крім лежачих хворих. Потім прозвучав сигнал про відбій. У нас на лікуванні 206 пацієнтів, з них лежачих хворих – близько 30-ти. Тут пологовий, реанімація, хірургічне відділення, травматологія, інфекційне відділення», – розповів начмед 7-ї міськлікарні Леонід Ганошенко.

 

Маленьких пацієнтів 4-ої дитячої лікарні прийняли у гімназії № 91. Мами з грудними дітьми зараз у спортзалі закладу.

«Немовлят розмістили у спортивному залі. Діти до 14-ти років перебувають в актовій залі. Для них організували харчування, воду і комфортні умови. Навчальний процес не зірваний», – повідомила в. о. директора Антоніна Чегодар.

 

Також у число "замінованих" потрапила 10-а лікарня.

 

Нагадаємо, на сайті dp.informator.ua з'явилася інформація про те, що криворізькі "підривники" у своєму повідомленні нібито вимагають перерахувати 7 мільйонів євро на їхні біткоїн-рахунки.

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: