І перемога, і поразка. Криворізькі ветерани грають у Першій лізі ампфутболу

А другий матч дня став справжнім випробуванням: суперником була сильна команда «Сталь Буковина». Попри самовіддану боротьбу до останньої хвилини, криворіжці поступилися з рахунком 1:4.
Тож підсумок першого ігрового дня — одна перемога та одна поразка, а загальний рахунок забитих і пропущених м’ячів склав 4:4.
Разом із футболістами до Чернівців вирушив керівник клубу, депутат міської ради Олександр Пискун, який підтримує команду в усіх змаганнях.
Попереду на «Кривбас АМП» чекають нові матчі та серйозні суперники. Але вже зараз команда довела, що на полі вона така ж незламна, як і в житті: єдність, характер і жага до перемоги залишаються головним козирем криворізьких ветеранів. Пишаємось вами!

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

tv@rudana.com.ua