Інавгурація президента вже на старті. Подробиці церемонії від журналістів "Рудани". Оновлюється

ТЕРМІНОВО
20.05.19 - 9:54 519

Сьогодні о 10.00 має розпочатись інавгурація новообраного президента Володимира Зеленського. На урочисту церемонію акредитовані журналісти ТРК «Рудана».

Наразі церемонія вже на старті, - передають наші журналісти. На сходах розстеляють червону доріжку. До Верховної Ради прибувають депутати та гості.

 

На вході до ВР утворилася невеличка черга. Глядачі проходять у Маріїнський парк крізь рамку, потроху заповнюють площу навколо будівлі парламенту, за огорожею, але ажіотажу немає. 

 

У програмі урочистих подій, оприлюдненій прес-службою новообраного Глави держави.

З 10:00 до 11:00 Зеленський візьме участь в урочистому засіданні Верховної Ради, де складе присягу на вірність українському народові.

З 11:05 до 11:20 новообраний президент відвідає церемонію представлення командувачів видами Збройних Сил України та візьме участь у церемонії підняття Державного Прапора України.

З 11:20 до 11:50 заплановано зустрічі Зеленського і його дружини Олени Зеленської з главами іноземних делегацій.

О 12:00 Глава держави буде приймати глав іноземних делегацій, які прибули в Україну на церемонію інавгурації.

З 14:30 до 17:00 Зеленський буде проводити двосторонні зустрічі з главами іноземних делегацій в будівлі Адміністрації президента на Банковій у Києві.

 

На церемонію інавгурації Володимира Зеленського мають приїхати президенти 5 держав — Грузії, Угорщини, Латвії, Литви та Естонії.

 

Оновлено. О 10.00 Зеленський пройшов червоною доріжкою, люди намагались його торкнутися, протягували руки для вітання, кричали слова підтримки. Зеленський вітав їх у відповідь. Президент швидко пройшов до Верховної Ради.

 

Оновлено. Володимир Зеленський склав присягу на вірність українському народові, поклавши руку на Пересопницьке Євангеліє, і таким чином вступив на пост Президента України.

 

Зеленський отримав символи президентської влади - посвідчення, знак, печатку та булаву. Після молитви "Боже, храни Україну", він почав виголошувати промову.

 

Оновлено.

"Найперше наше завдання - припинення вогню на Донбасі, я готовий на все, готовий втрачати свою популярність, свої рейтинги і навіть посаду, щоб тільки настав мир, - проголосив Зеленський. - Але не втрачаючи наші території. Не ми почали цю війну, але нам її закінчувати. І ми готові до діалогу. Першим кроком стане повернення всіх українських полонених і повернення втрачених територій. І Крим, і Донбас - це українська земля, де ми втратили людей, їхню свідомість. Они не чужие, они наши, они украинцы (за оригіналом  -ред.)". 

 

Відео - нижче.

 

 

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: