Історія кохання, довжиною в життя. «Вбити її багато разів було бажання, а от розлучитися – ніколи»

СОЦІУМ
19.09.20 - 14:31

Сьогодні у Кривому Розі відзначають п’ятдесяту річницю шлюбу Людмила та Леонід Широких. Ці люди прожили разом півстоліття, і в цей знаменний для їхньої сім’ї день, ми хочемо розповісти їх романтичну історію кохання. 

Бабуся Людмили мешкала по сусідству з батьками Леоніда (вони тоді всією сім’єю переїхали з Архангельської області). І ось Леоніда збираються забирати до армії, і так як друзів поблизу у нього не було – він на проводи запросив Людмилу та її друзів. Після від’їзду Леоніда їх спілкування не закінчилося, вони почали листування між собою, і зародилась історія кохання…

 

Коли він прийшов у відпустку, то сказав Людмилі, що після армії одружиться на ній. І все саме так і було. Життя подружжя було різним, і далеко не легким. 

 

Спочатку народився син Олексій, потім Антон. Разом з дітьми вони об’їздили весь Радянський Союз. Коли були на видобутку золота, Леонід отримав перелом хребта, його на гелікоптері забрали до Новосибірська. Звичайно, Людмила, з двома маленькими дітьми, поїхала за ним.

 

Було два важких роки. Вона жила у лікарні, працювала там санітаркою та постійно його доглядала. Леонід розумів, що залишиться інвалідом, тому постійно виганяв її, щоб не бути тягарем. Наполягав на тому, щоб Людмила залишила його та самостійно влаштовувала своє життя, бо необхідно було піднімати двох дітей.

 

Вона, звичайно, образилась. Їй було боляче, вона поїхала на 1 місяць і повернулась назад. Вона підняла Леоніда на ноги, хоча лікар-професор казав, що це неможливо. Пізніше вони повернулись у Кривий Ріг, діти підросли за цей час. Людмила завжди працювала на керівних посадах, а він після складної травми виконував всі чоловічі справи. 

 

Леонід завжди мріяв про доньку, і ось на світ з’являється донечка Наталя. Зараз у подружжя Широких 5 онучок та один онук. 

 

Колись донька Наталя запитала у свого батька: «Тато, а ти ніколи не хотів розлучитися з мамою, в неї ж такий складний характер?», на що тато відповів: «Вбити її багато разів було бажання, а от розлучитися – ніколи».

 

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: