Іван Карий: Голосування на сесії міськради щодо тарифів за воду не має сенсу і не призведе до зниження тарифів

ОФІЦІЙНО
30.08.23 - 13:05

Це неможливо, оскільки тарифи на воду, так само як на електроенергію та на газ, встановлюються центральними органами влади, зокрема на воду – НКРЕКП. 

Таку інформацію було доведено до депутатів міськради під час серпневого пленарного засідання.

 

Щодо тарифів на воду у Кривому Розі, то вони встановлені згідно з Постановою НКРЕКП № 2855 від 22.12.2021 р. «Про встановлення тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення комунальному підприємству «Кривбасводоканал» і складають для населення 31,36 грн за один кубічний метр водопостачання та водовідведення сумарно. 

 

Тариф є нижчим, ніж у багатьох інших містах, навіть тих, які стоять на річках (або поряд), звідки здійснюється водозабір: місто Павлоград – 53,66 грн.; «Новомосковськводоканал» - 44,84 грн.; КП "Никопольское ПУВКХ" - 33,62 грн; однаково з КП "Днепроводоканал" - 31,356 грн.

 

При цьому, в умовах діючих ще з початку 2022 року тарифів, КП «Кривбасводоканал» зараз здійснює величезний обсяг роботи з будівництва нових водогонів для стабілізації водопостачання Кривого Рогу після підриву окупантами Каховської ГЕС, роботи з монтажу обладнання, підвезення води, також в рази збільшилися кількість ремонтів через гідроудари та багато іншого. При цьому значна частина співробітників підприємства зараз захищає державу зі зброєю в руках.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: