Із 2024 року з Дніпра можна буде зручно дістатись Варшави новим потягом

АКТУАЛЬНО
22.11.23 - 9:59

Укрзалізниця призначила новий потяг №119/120 Дніпро - Хелм зі зручною стиковкою в напрямку Варшави. Це на цілих 4 години пришвидшує дорогу для дніпрян до столиці Польщі, порівняно зі сполученням через Перемишль, яким найчастіше користуються українці.

В УЗ повідомили про розвиток хабового сполучення через Чоп: нові міжнародні поїзди Чоп - Відень та Чоп - Прага стикуються одразу з низкою поїздів по Україні.

Як ми повідомляли, призначили також низку внутрішніх маршрутів по Україні.

 

- №193/192 Кривий Ріг - Ясіня, що курсуватиме через день та вперше поєднає прямим сполученням Криворіжжя з Карпатами. 

 

- №51/52 Одеса - Запоріжжя, що курсуватиме через день, даючи в тому числі дніпрянам додаткову опцію подорожі до Одеси.

 

- №129/130 Кременчук - Чернівці, що курсуватиме через день. Чернівці вперше отримають пряме сполучення з Кременчуком та альтернативну можливість дістатися Києва та інших міст на шляху прямування.

 

- №216/215 Запоріжжя - Чернівці, що курсуватиме щоденно та поєднає Буковину з Івано-Франківськом, Львовом, Дніпром та Запоріжжям.

 

 - №345/346 Ужгород - Чернівці, що курсуватиме щоденно та дозволить відновити історичне пряме сполучення Закарпаття з Буковиною через популярний гірськолижний курорт у Славську.

 

- №28/27 Київ - Мукачево, закладений у розкладі на пікові дати, поєднає столицю зі Славським і Закарпаттям новим денним сполученням.

 

- №145/146 Суми - Рахів дасть сполучення півночі з гірськолижними курортами Прикарпаття та Закарпаття.

 

- №365/366 Луцьк - Рахів дозволить мешканцям Луцька та Рівного отримати сполучення з Моршином, Долиною, Калушем, Франківськом, Яремче, Буковелем, Ворохтою. А ще Львів отримає максимально зручне сполучення з гірською місцевістю.

 

- №368/367 Луцьк - Ужгород дасть сполучення Луцьку зі Львовом, Мукачевом та Чопом.

 

- Інтерсіті №747/748 Київ - Тернопіль курсуватиме щоденно й дасть комфортне ранкове та вечірнє сполучення для жителів Тернополя, Хмельницького, Вінниці зі столицею.

 

- Інтерсіті №745/746 Київ - Львів, який гарантує довгоочікуване ранкове сполучення Львова та Києва. 

 

Новий графік руху поїздів на 2024 рік розробляється з урахуванням відгуків пасажирів. Понад 7000 користувачів мобільного застосунку УЗ дали свої пропозиції цієї осені. Основний акцент було зробили на покращенні дефіцитних сполучень: міжнародних та гірських, - прокоментували в Укрзалізниці.

 

 

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: