Із 8 листопада невакцинованих чиновників і вчителів почнуть відстороняти від роботи

РЕЗОНАНС
25.10.21 - 16:00

Із 8 листопада невакцинованих чиновників і вчителів почнуть відстороняти від роботи. Про це йде мова в Постанові уряду від 20 жовтня 2021 року № 1096, яка додає зміни до торішньої постанови у карантинний період. 

Згідно з документом, керівники державних органів, підприємств, установ і організацій мають виконати:

 

- контроль за обов’язковим щепленням проти СOVID-19 працівників та державних службовців, які потрапляють до переліку професій, затвердженого наказом Міністерства охорони здоров’я від 4 жовтня 2021 р.

- відсторонити від роботи працівників, обов'язковість щеплень проти Covid-19 яких визначена переліком, у разі якщо вони відмовляються або ухиляються від щеплення. Виняток становлять ті працівники, у кого є медичні протипоказання (необхідно надати медичний висновок).

 

Детальніше - у постанові № 1096 на сайті Кабінету міністрів.

 

Як ми раніше писали, МОЗ склало перелік професій, працівники яких мають обов’язково вакцинуватися від коронавірусу.

Вакцинації проти COVID-19 підлягають: працівники центральних органів виконавчої влади та їх територіальних підрозділів; працівники місцевих державних адміністрацій; працівники закладів професійної (професійно-технічної освіти), фахової передвищої, загальної середньої освіти, дошкільної освіти, позашкільних закладів освіти.

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: