Із Донеччини на щиті вертає додому криворізький воїн Леонід Кабаков

ЖАЛОБА
19.01.24 - 9:58

Із Донеччини на щиті повертається додому криворізький воїн Леонід Кабаков.

У листопаді 2022 року чоловіка мобілізували до лав ЗСУ. Під час бойових дій боєць зник безвісти – його доля була невідома. Рідні жили надією, що він залишився живим. Та, на жаль, згодом отримали звістку, що Леонід загинув поблизу Берхівки у Донецькій області.

 

Криворіжець працював формувальником ручного формування у фасонно-чавуноливарному цеху Ливарно-механічного заводу. Для колективу цеху це непоправна втрата, - написали на Арселорі.

 

«Леонід приєднався до колективу ФЧЛЦ незадовго до початку повномасштабного вторгнення. З перших днів його роботи у цеху було помітно, що він  вміє і хоче працювати за професією формувальника. Леонід був доброю, щирою, відкритою людиною. Побачити його у поганому настрої було практично неможливо, – згадує начальник формувальної дільниці ФЧЛЦ Дмитро Вавренюк. – Завжди з усмішкою, завжди енергійний, він заряджав усіх на позитив. Леонід допомагав і підтримував колег».

 

«Все у нас буде добре, з усім впораємося» – заспокоював рідних і друзів.

 

У загиблого Героя залишилася родина, без батька зростатиме донька.

 

Пам’ять про подвиг нашого земляка навіки залишиться у серцях всіх, хто знав його і любив! Він віддав своє життя за вільну Україну, за щасливе майбуття наших дітей! Честь і слава!

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: