Із Індії - з любов'ю? Київські митники виявили у посилці 23 діаманти

ПРИГОДА
16.01.21 - 13:33

Українські митники у бандеролі з Індії до Вінниці виявили незадекларовані діаманти. Вони були вказані як декоративне каміння вартістю близько тисячі гривень.

Співробітники Київської митниці під час перевірки в міжнародному експрес-відправленні з Індії виявили 23 незадекларованих діаманти, - інформує Державна митниця.

 

"У декларації значилося, що в міжнародному відправленні знаходяться декоративні / штучні камені вартістю 2,5 тисячі індійських рупій (960 грн). Насправді, у двох поліетиленових пакетиках знаходилися 23 безбарвних прозорих камінці, які детектор дорогоцінних каменів визначив як діаманти. Їх розмір від 2,8 до 3 мм", - повідомляє прес-служба відомства.

 

На пакети було нанесено маркування, характерне для позначення діамантів. Коштовне каміння призначалися для одного з жителів Вінниці. Вони, відповідно до закону України, повинні були бути письмово задекларовані, проте цього зроблено не було, тому діаманти були вилучені.

 

"Складено протокол про порушення митних правил за ст.483 Митного кодексу України. Остаточний висновок щодо характеристик каменів надасть відповідна експертиза", - додали в митниці.

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: