Канікули або дистанційне навчання. Що пропонують школам у Міносвіти?

ОСВІТА
16.12.20 - 12:16

Чиновники МОН заявили, що державні та приватні школи не можуть працювати у звичному режимі, але можуть навчати дистанційно або ж продовжити новорічні канікули.

"Через посилення протиепідемічних заходів учням заборонено відвідувати школи з 8 по 24 січня 2021 року, водночас заклади зможуть оголосити на цей період канікули", - таку інструкцію направило МОН школам.

 

 

Обмеження не стосуються дошкільної освіти та спеціальних закладів освіти.

 

 

Школи мають два варіанти, що робити у час суворих карантинних обмежень. Перший - організувати дистанційне навчання. У МОН рекомендували платформу для дистанційного та змішаного навчання учнів 5-11 класів "Всеукраїнська школа онлайн", яку запустили МОН та Мінцифри.

 

 

Другий - оголосити на цей час канікули. Згідно з вимогою закону, у навчальному році має бути не менше 175 навчальних днів, а канікули протягом навчального року мають сукупно складати не менше 30 календарних днів.

 

 

Планові зимові канікули у школах України мали бути з 25 грудня по 10 січня 2021 року включно. У разі, якщо навчальні заклади врахують рекомендацію МОН, то діти перебуватимуть на зимових канікулах з 25 грудня по 24 січня.

 

Джерело BBC. Фото на прев'ю з мережі Інтернет.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: