Карантинні паски й ковбаски. Президент України закликає святкувати Великдень вдома

ДУМКА
26.03.20 - 11:29

19 квітня в Україні святкуватимуть Великдень. Президент України Володимир Зеленський поспілкувався з главами церков щодо безпеки святкування Великодня та проведення богослужінь в умовах поширення COVID-19, - інформує пресслужба президента.

"Керівники церков розуміє, що богослужіння можна проводити онлайн, у вигляді відеоконференції. Якщо якийсь обряд вимагає присутності людей, то треба обмежувати кількість прихожан. Усі очільники церков погоджуються з цим", – зазначив Зеленський.

 

 

На нараді розглянули можливість розміщення патрулів біля храмів та церков. У разі великого скупчення людей вони мають проводити бесіди з парафіянами й роз’яснювати, що збиратися натовпами небезпечно не лише для них самих, а й для здоров’я тих, хто навколо.

 

Президент відзначив, що відзначення Великодніх свят залишається найскладнішим питанням.

"Великдень зазвичай збирає у церкві багато людей. Серед них - і ті, хто приїхав з-за кордону. Тому зараз ми готуємо та вже скоро презентуємо проєкт "Великдень вдома", який допоможе відсвяткувати це велике свято вдома, не збираючись натовпами у церквах", – сказав глава держави.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»