Караул! Пасажирів 302-го маршруту на Інгулець "краде" Дніпровський міжміський автобус

ПРИГОДА
12.12.18 - 12:34

     В Інгулець - з порожнім салоном, бо пасажирів украв "Лоцман" - такий допис розмістив у соцмережі криворізький фахівець із транспортного сполучення Андрій Заславський.

"Щовечора водії та кондуктори комунальних автобусів 302-го маршруту стають свідками одного і того ж дійства - міжміський автобус Дніпровського підприємства "Автотранссервіс" (логотип "Лоцман") нахабно відбирає пасажирів вечірніх рейсів 302-го маршруту в напрямку Інгульця, - пояснює Заславський. - Водії "Лоцмана" до того знахабніли, що тепер почали зупинятися для завантаження на всіх основних зупинках 302-го автобуса: 95-му кварталі, Соцмісті та Червоній!"

На якій підставі міжміський перевізник на всіх зупинках збирає пасажирів міського напрямку? А коли до зупинки під'їжджає комунальний автобус, його чекають всього кілька пільговиків, - обурюється фахівець.

Поява на маршруті "конкурента" викликала жваве обговорення користувачів. Думки криворіжців розділились: від підтримки таких дій заїжджих водіїв "на користь пасажирам" - до нарікань.

Фото Андрія Заславського.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: