"Карткові" шахраї активізувалися в Instagram

       У соціальній мережі "Instagram" з’явився новий вид шахрайства, застерігають фахівці. Тож користувачів цієї соцмережі закликають бути обачними, не переходити за сумнівними посиланнями, не реєструватися на невідомих сайтах та не передавати шахраям персональні дані.

      У стрічці новин Instagram почали з’являтися рекламні повідомлення, в яких ідеться, начебто кожен громадянин України відтепер може отримати 3800 гривень. У коментарях фейкові акаунти користувачів розповідають, що їм буцімто вже зарахували ці гроші на картку.

      При переході за рекламним посиланням користувачу пропонують зареєструватися і отримати гроші, продавши частину свого інтернет-трафіку. А під час реєстрації просять ввести особисті дані та інформацію про рахунки в банку.

 

      Тож будьте обачними, щоб не потрапити на гачок шахраїв. Жодного законного приводу, який передбачав би отримання кожним громадянином України 3800 гривень, немає. Тому фахівці закликають не довіряти такій рекламі, не переходити за сумнівними посиланнями та, звичайно, не розголошувати особисту інформацію та дані своїх банківських карток.

       Наголошуємо: якщо ви маєте сумніви щодо операцій зі своїми картками, вважаєте, що могли стати жертвою шахрайства, негайно звертайтеся на гарячу лінію до свого банку та в поліцію.