Керівники депутатських фракцій Криворізької міськради звернулися до ВРУ з вимогою провести інавгурацію президента 19 травня

ОФІЦІЙНО
14.05.19 - 10:24 499

Керівники депутатських фракцій Криворізької міськради звернулися до Верховної Ради з вимогою провести інавгурацію Президента України 19 травня.

Звернення підписали керівники 4 фракцій і груп, утворених у Криворізькій міській раді VII скликання: «Опозиційний блок», «Українське Об’єднання Патріотів – УКРОП», «Всеукраїнське об’єдання «Батьківщина» та «Об’єднання «Самопоміч».

 

«Вважаємо, що країна потребує швидких соціально-економічних змін, рішучих кроків у кадровій політиці, радикальних реформ, на які очікують мільйони українців. Новообраний Президент України заявив про своє бажання й готовність до виконання повноважень.

 

Упевнені, що процес передачі влади повинен відбуватися на засадах європейської демократії.

 

Наголошуємо, що головним джерелом влади в нашій країні є український народ, який зробив свій демократичний вибір з глибоким переконанням та вірою в невідкладні кардинальні зміни, що покращать життя українців»», - йдеться у зверненні.

 

Нагадаємо, що Центральна виборча комісія 30 квітня 2019 року оголосила, що за підсумками повторного голосування 21 квітня 2019 з чергових виборів Президента України обраним є кандидат в Президенти України Зеленський Володимир Олександрович, який отримав більше 73% голосів виборців в Україні та майже 90%  – у Кривому Розі й у Дніпропетровській області.

Результати виборів 3 травня 2019 року оприлюднено в офіційних виданнях «Голос України» та «Урядовий кур'єр».

 

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: