Кіноактор із Кривого Рогу Максим Донець знімається у фільмі "Інший Франко"

КУЛЬТУРА
12.06.19 - 15:07 500

Молодий і талановитий актор із Кривого Рогу Максим Донець знімається у фільмі "Інший Франко". Криворізькому глядачеві Максим уже добре відомий за стрічкою "Крути 1918", на прем'єру якої актор приїздив до Кривого Рогу.

Як нам стало відомо, у новому фільмі Максим грає службовця ДУДБ (управління державної безпеки).

 

Знімками в непростому образі Максим Донець охоче ділиться в соцмережах.

 

Зйомки історичної біографічної драми «Інший Франко» про молодшого сина письменника Івана Франка, особу з бурхливим життям і таємничою смертю, тривають у Києві.

 

Фільм має бути драмою навпіл з мелодрамою і працювати за формулою «простої людської історії, щоб глядач захотів спитати, хто ж такий Петро Франко?» - повідомляє detector.media.

 

Сина Франка грає кіно- і театральний актор В’ячеслав Довженко (відомий за фільмами «Кіборги» та «Свінгери»).

Його дружину – театральна актриса Надія Левченко з Івано-Франківського академічного музично-драматичного театру.

 

Мелодраматизувати картину буде введений у сюжет любовний трикутник – між Петром, його дружиною Ольгою і їхнім спільним другом, Грищуком (Ахтем Сеітаблаєв).

 

«Спочатку мені запропонували ідею, яка мені сподобалася, – розказує В’ячеслав Довженко. – Постать Петра Франка – таємнича. Для багатьох. Хоча саме з історичної точки зору він був дуже важливим для нас. Творець армії на Західній Україні та її авіації, він був хіміком і викладачем, військовим і політиком, започаткував “Пласт”, перекладав і писав. Тобто якщо люди з Розстріляного Відродження – це вже пам’ятники, то Петро Франко – пам'ять не відроджена, бо, певно, комусь було вигідно, щоб його постать зам’яли в історії».

 

90-хвилинний фільм «Інший Франко» знімається на замовлення Міністерства культури України. Бюджет складає понад 30 мільйонів гривень.

Після Києва зніматимуть у Львові, а прокат планують на другу половину 2020 року.

 

Як ми раніше повідомляли, актор із Кривого Рогу Максим Донець знімається у новому фільмі - чорній комедії "Я працюю на цвинтарі".

 

 

 

 

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: