Кіт Флінт, фронтмен «The Prodigy», пішов у небуття

ПАМ'ЯТЬ
04.03.19 - 18:08

Сьогодні стало відомо про смерть Кіта Флінта — найелектроннішого панка, великого та жахливого майстра бігбіта та учасника наймейнстрімнішого гурту за всю історію людства. Як повідомили на офіційній сторінці гурту в Інстаграм, музикант скоїв самогубство.

За життя, завдяки унікальній панк-естетиці, Кіт Флінт встиг стати легендою електронної музики, тож наша редакція пропонує пригадати культового панка та дізнатися про нього трохи більше.

 
Цікаво, що незважаючи на яскраву зовнішність — зачіску, пірсинг, вбрання, Кіт ніколи не був панком. У музиканта ніколи не було тяги до руйнування, він вважав себе радше «вільним вуличним артистом».

 

 

З танцюриста у фріка-соліста. Флінт розпочав свій шлях у «The Prodigy» з танців. Незважаючи на те, що Кіт є одним із засновників гурту, свій вокал він продемонстрував лише через шість років після його створення, у синглі Firestarter.

 

До слова, саме в цьому кліпі Кіт Флінт уперше з’явився в образі фріка, який надалі став фірмовою маркою гурту.

 


 

Музикант із дитинства страждав на дислексію (порушення здатності до оволодіння навичкою читання й письма). Водночас він любив знайомитися з літературою у форматі аудіокниг.

 

 
Кіт був одружений із японською діджейкою Маюми Кай. За час шлюбу музикант став іншою людиною: почав вести здоровий спосіб життя, у вільний час любив працювати в саду. Він обожнював мотогонки та своїх собак.

 

 
Мотоперегони Флінт обожнював настільки, що був власником і менеджером команди з мотоспорту Team Traction Control, яка тричі виграла гонки Isle of Man TT у 2015 році.
 

 

В Україні гурт виступав шість разів. Уперше в 1998 році, а востаннє гурт приїжджав на фестиваль «Atlas Weekend 2017». У 2019 році «The Prodigy» мав виступити на фестивалі UPark у Києві. Очікувалося, що музиканти презентують свій новий альбом No Tourists, який вийшов у листопаді 2018 року.

 

 

За версією журналу Mixmag, The Prodigy визнані «найкращим танцювальним гуртом сучасності». Музиканти були двічі номіновані на премію «Греммі». Сам Флінт вважав The Prodigy унікальним явищем: «Я не знаю нікого на сцені зі схожим звуком, адже наша звукова атака ретельно сконструйована. Ніхто, крім нас, не вміє створювати такий шум».

З цим важко сперечатися, і тепер, зі смертю Кіта Флінта, у небуття відійшла ціла епоха панку.

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: