Колеса, що рятують. Криворізьким патрульним передали 11 нових автомобілів

ПОДІЯ
18.06.24 - 16:24

Сьогодні криворізьким патрульним передали 11 нових автомобілів, бо їхні старенькі "Пріуси" проїхали понад мільйон кілометрів і фактично виходять з ладу. Підтримка Сил оборони зараз є пріоритетом для Кривого Рогу. А поліція є одним із важливих органів - складових Сил оборони України.

Ключі від машин вручив екіпажам голова Ради оборони Кривого Рогу Олександр Вілкул.

 

«Наша допомога поліції – це, зазвичай, запчастини, оргтехніка, харчування. І ось тепер – 11 автівок. Хочу подякувати вам і за щоденну службу з охорони правопорядку, і окремо за роботу при ворожих ракетних ударах. Патрульні приїздять на місця уражень першими, розбирають завали, допомагають людям, рятують, виносять. Ви зберегли багато життів людей, які опинилися під завалами, хоч це і не ваша пряма функція. Ви працюєте швидко, злагоджено й дружно», - зазначив О.Вілкул.

 

Кровопролитна війна триває, на фронті – дуже гаряче. Але повсякденне життя міста також не може зупинитися. Кривий Ріг допомагає автівками і ЗСУ (передали вже 653 автомобілі), і поліції.

 

«Нові машини допоможуть нам швидко реагувати на виклики та допомагати людям, - каже рядова Тетяна Осавалюк. - Отримання такої техніки дуже важливе для роботи патрульних. Я прийшла на цю службу лише місяць тому, по закінченні Академії патрульної поліції, але вже зрозуміла, наскільки пріоритетні в цій роботі мобільність і оперативність».

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»