Команда медіа-проєкту Ukraїner знімає новий випуск у Кривому Розі. "Брюнети" - за гіда

ЦІКАВО
04.09.19 - 11:50

В останні дні серпня до Кривого Рогу завітала команда відомого медіа-проєкту Ukraїner. У Кривому Розі вони знімуть нове туристичне шоу про найяскравіші міста України під назвою «Амбасадори».

За концепцією програми Ukraїner, зіркові криворіжці мали провести екскурсію рідним містом та розповісти про його ексклюзивні туристичні маршрути. 

 

У цій справі на допомогу прийшли хлопці з музичного гурту Brunettes Shoot Blondes Роман Соболь та Андрій Ковальов, а також фахівець з промислового туризму Інституту розвитку міста Анна Літвінчук.

Гостей нашого міста здивував прогрес у розвитку промислового туризму у Кривому Розі за останні 5 років.

 

Довідково. Ukraїner розпочав свою роботу у червні 2016 року як медіа-проєкт для прихильників інтелектуальних ЗМІ, несподіваних географічних відкриттів та мультикультурності.

 

"Останні кілька десятків років українці активно емігрували або переїжджали до великих міст — поступово залишаючи свої містечка та села, так нічого про них і не дізнавшись, - розповідає команда проєкту. - Історії невеличких поселень не ставали медійними, а залишалися в родинних архівах і з часом стиралися з пам’яті.

 

Саме тому Ukraїner почав розповідати історії з усіх куточків України, насамперед, для самих українців. У такий спосіб ми прагнемо переосмислити історичні особливості та культурні коди власних земель; етнографічні, географічні, антропологічні цікавинки. Сподіваємося, це допоможе сформулювати цінність власної країни для самих себе й розвивати простір, у якому живемо, а не залишати його.

 

Перша антропологічно-етнографічна експедиція тривала з червня 2016 по жовтень 2018 і охопила 16 історичних регіонів України — від Слобожанщини до Поділля, від Волині до Таврії, крім тимчасово окупованих територій.

Ukraїner розповідає пізнавальні історії про найвіддаленіші куточки, людей, мистецтво та бізнес в Україні.

Понад 200 волонтерів створюють для вас ці історії, які показують інакшу Україну".

 

Чекаємо на цікавий і змістовний сюжет про наше рідне місто на офіційній сторінці Ukrainer у фейсбук.

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: