Команда з Криворізького ліцею №127 представить Україну на міжнародному турнірі з фінансової грамотності

ГОРДІСТЬ
22.04.24 - 15:07

Команда «Майстри фінансів» із Криворізького ліцею №127 представить Україну на Першому міжнародному турнірі з фінансової грамотності у Відні. Серед інших сильних українських команд, саме криворіжці отримали найвищу оцінку від організаторів, здобувши перемогу у фінансовому батлі. У турнірі в Австрії змагатимуться команди з України, Греції, Данії, Канади, Німеччини, Польщі, Португалії, Словаччини, Австрії, США, Хорватії та Швейцарії.

9 лютого команда з Інгулецького району брала участь у регіональному турнірі з фінансової грамотності - грі "Життєвий капітал". Це був цікавий досвід для 10-класників, вони зіграли з різними командами і отримали заслужену перемогу.

 

"Гра спочатку була важкою, а потім ставала дедалі крутішою, коли входиш в азарт. Раджу усім у неї зіграти. Такі практичні навички допомагають економити, заощаджувати сімейні кошти. Для Кривого Рогу наша перемога й визнання - це великий резонанс. Ця поздка до Відня, сподіваюсь, розкриє мій світ і мої очі", - каже Михайло Казарін, учасник команди-переможниці.

 

Перед поїздкою до Австрії перспективну молодь запросили на зустріч у мерію, де з ними поспілкувалися голова Ради оборони Олександр Вілкул, заступник міського голови Сергій Мілютін, представниці управління освіти, заступник директора-розпорядника Фонду гарантування вкладів фізичних осіб Андрій Оленчик, представниці банків-партнерів Світлана Толмач та Юлія Левінцова. Ліцеїстам побажали перемоги на престижному міжнародному турнірі.

 

"Щиро захоплююся нашими креативними, творчими, розумними хлопцями та дівчатами. Велика подяка батькам, які підтримують своїх дітей. І, безумовно, педагогам, які у надскладних умовах воєнного часу відкривають нові можливості для розвитку школярів", - зауважив голова Ради оборони О.Вілкул. 
 

 

На сьогодні, у 8 ліцеях Кривого Рогу працюють клуби фінансової грамотності. У місті створені 32 сучасні навчально-творчі простори, з них 16 – цифрові освітні простори. Діти мають можливість навчатися, розвиватися та представляти наше місто на різних змаганнях. 

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: