Композитори з Кривого Рогу можуть позмагатися за премію у Всеукраїнському конкурсі

КОНКУРС
10.09.19 - 17:40 497

Автори музичних творів для дітей та юнацтва з Кривого Рогу мають можливість брати участь у конкурсі та здобути премію імені В. Косенка. Вона присуджується за видатні досягнення у сфері професійної композиторської творчості. Про це повідомили в управлінні культури, національностей і релігій Дніпропетровської ОДА.

Грошова винагорода – у розмірі 20 тисяч гривень. На її здобуття висуваються завершені музичні твори, які були написані та виконані протягом останніх п’яти років.

 

Пропозиції щодо претендентів вносять творчі спілки та колективи, культурно-мистецькі виші, театрально-видовищні заклади.

 

Заявки подаються до 1 жовтня 2019 року до Міністерства культури України за адресою: Київ, 01601, вулиця Івана Франка, 19, відділ музичного мистецтва, управління сценічного і візуального мистецтва, кабінет 310.

 

У пакеті документів - клопотання про присудження премії, інформація про претендента та його творча характеристика, письмова згода на висунення твору. Також слід додати аудіо чи відеозаписи композиції, рецензії.

 

Додаткова інформація за посиланням або за телефоном: (044) 234-79-11.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: