Комп’ютерна графіка, 3D-моделювання. У Криворізькій художній школі №1 відкрили арт-простір

ОСВІТА
13.01.25 - 14:57

Сьогодні у місті запрацював цифровий арт-простір для творчого розвитку дітей. Опановувати комп’ютерну графіку, дизайн та 3Д-моделювання учні 1-ої художньої школи будуть у цифровій лабораторії з використанням штучного інтелекту.

Нова цифрова арт-лабораторія, яка запрацювала сьогодні у 1-ій художній школі, одна з низки міських креативних просторів, де криворізькі діти здобувають творчі навички за допомогою сучасної техніки.

 

У Палаці культури «Карачуни» вже працює цифровий Арт-простір «Штольня», в 4-ій музичній школі - аудіовізуальна студія. Діє ще низка мультифункціональних цифрових центрів. Арт-лабораторія у художній школі №1 надаватиме юним митцям можливість візуалізувати свої творчі ідеї не на полотні чи аркуші паперу, а в комп’ютерному графічному форматі.

 

«Ми поступово виводимо мистецьку освіту у Кривому Розі на новий рівень. Безумовно, залишаться і традиційні класичні вправи й заходи, які були завжди у наших художках. Це малювання фарбами, графіка, скульптура. Але ми долучаємо ще й нові прогресивні форми: комп’ютерне моделювання, 3d-форми, ШІ. Це допоможе розкрити потенціал дитини, а в майбутньому - знайти гідну високооплачувану роботу, бо це  зараз дуже перспективно», - зауважив Олександр Вілкул.

 

Надавати можливості творчої реалізації лабораторія буде не лише дітям, а й дорослим, у першій половині доби, коли діти навчаються у загальноосвітніх школах.

Відкриття нової цифрової арт-лабораторії - результат співпраці міської влади, Ради оборони, ЮНІСЕФ та організації Rotary International.

 

«Це ще один крок пілотного проєкту трансформації художньої школи на академію сучасного мистецтва та креативу. Вже навесні у межах французького вернісажу на виставці будуть продемонстровані не лише класичні роботи, а й твори, створені у цифровому форматі», - каже Сергій Мілютін, заступник міського голови.

 

А поки що користувачі лабораторії, учні художньої школи, роблять перші кроки з опанування програм віртуальних образів.

 

«Для наших учнів - це величезний поступ до сучасності. Ми все ж європейська держава і маємо йти в ногу з часом. Учні - в захваті, не можу відволікти їх від планшетів», - ділиться Оксана Поліщук, директорка художньої школи №1.

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: