Короткометражка "Анна", знята у Кривому Розі, змагається за відбір на Оскар. Трейлер

КУЛЬТУРА
18.01.21 - 11:30

Короткометражка “Анна” змагається за відбір на кінопремію “Оскар”. Стрічка порушує тему сексуального туризму американців в Україну. Відзнятий фільм, головно, у Кривому Розі.

Анна - одинока мати, яка виховує 16-річну доньку. Живе у маленькому індустріальному містечку на Донбасі, працює на м'ясопереробному комбінаті. Та одного дня вирішує змінити своє життя і йде на вечірку з американськими чоловіками. Ідея цього сценарію спала на думку ізраїльському режисеру Декелю Беренсону після його подорожі в Україну у 2012 році.

 

“Я відвідав Україну, подорожуючи Європою. Жив там місяць, був у Києві, в Криму, провів тиждень в Одесі. Там я вперше почув про ці вечірки. Те, як ці компанії, що організовували вечірки, певним чином використовують жінок. Вони також використовують чоловіків, продаючи їм мрію приїхати в Україну й зустріти прекрасну молоду жінку, яка поїде з ними до США і буде готувати їм, робити масаж ніг і так далі,” – розповідає режисер Декель Беренсон.

 

Аби загострити проблему, головною героїнею режисер зробив мешканку Донбасу. Її зіграла українська авторка Світлана Барандич. Раніше вона уже отримала 6 нагород в номінації “краща акторка” на європейських та американських кінофестивалях. Каже, за іронією долі, ще в 90-х потрапила на схожу вечірку з американцями, які шукали українську наречену.

 

"Ми зібрали фотографії з різних міст України та обрали Кривий Ріг, з'їздили туди, - каже продюсер Віталій Шереметьєв. - Декель був вражений цим містом. Початково ідея була все фільмувати там. Через логіку виробництва й вибору локацій, ми розбили знімання на два міста — Київ і Кривий Ріг. Більша частина знята у Кривому Розі".

 

Стрічка створена за спільного виробництва України, Ізраїлю та Великої Британії. Уся творча команда, яка займалась виробництвом фільму, українці.

 

Як ми писали, раніше короткометражка "Анна» потрапила в конкурсну програму Каннського фестивалю та стала переможцем Британського фестивалю незалежного кіно. Тепер мета команди фільму - потрапити у номінанти на Оскар.

 

Попередньо офлайн-церемонія вручення Оскара має відбутися 25 квітня. 

 

Джерело - Голос Америки.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: