Костянтин Павлов: «Ремонтуючи внутрішньоквартальні дороги — максимально враховуємо побажання мешканців»

БЛАГОУСТРІЙ
18.09.20 - 11:49

У Кривому Розі пріоритет у ремонті доріг-2020: внутрішньоквартальні та прибудинкові території. Наразі, наведено лад на близько 40 вулицях. Завдання — комплексно підходити до ремонту та максимально враховувати побажання самих жителів.

Приклад такого комплексного благоустрою — багатоквартирний мікрорайон по вулиці Чарівній у Тернівському районі. 

 

«З початку планувалося виконати роботи на площі близько 5 тис. м2. Мова йшла про частковий ремонт тротуарів та внутрішньоквартальної території. Коли приступили до робіт, до нас звернулися мешканці, які проживають у цьому мікрорайоні, з проханням збільшити площу ремонту. Йдучи назустріч людям, ми відремонтували не лише тротуари та прибудинкові дороги, а й підходи до контейнерних майданчиків, продовольчих магазинів, школи. Приділили увагу та заасфальтували так звані «народні доріжки», які проклали самі жителі. В цілому, покладено понад 9 тис м2 асфальту», - зазначив член виконкому Костянтин Павлов. 

 

Крім вулиці Чарівної, виконано ремонт асфальтного покриття внутрішньоквартальних доріг на вулицях: Героїв АТО, Єсеніна, Електрозаводська, Адмірала Головка, Петра Дорошенка, Пушкіна, Лермонтова, Павла Глазового, Співдружності, Покровська, проспектах 200-річчя Кривого Рогу, Гагаріна та Металургів, а також сектори приватної забудови.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: