Костянтин Павлов: у кожній міській школі дітям має бути комфортно. Вікна - для Тернівської гімназії № 77

БЛАГОУСТРІЙ
25.05.20 - 15:37

У Тернівській гімназії № 77 тривають роботи з установлення сучасних енергозберігальних вікон. 

Робочу нараду з ремонту провів Костянтин Павлов, який не перший рік продовжує реалізацію програми з підтримки криворізьких шкіл.

 

З 2015 до 2019 року були проведені капітальні та поточні ремонти, закуплене нове обладнання в 38 школах Тернівського та Покровського районів. 

Торік, за участі Костянтина Павлова, у Тернівській гімназії відкрили унікальний офіс клубу « Kolo енергетичних підлітків - учнівський клуб лідерів».

 

Також були вирішені питання щодо налагодження систем опалення та водовідведення навчального закладу.

«Навіть у сьогоднішній непростій ситуації ми продовжуємо ремонтувати школи, оновлювати дитячі дошкільні заклади нашого рідного міста. Я радий, що нам багато що вдається. У кожній міській школі дітям має бути комфортно. Яка б не була складна ситуація в країні, у Кривому Розі ремонти шкіл і дитсадків будемо продовжувати», - сказав Костянтин Павлов.

 

«І педагогів, і батьків тішить кожна новинка, яка по-своєму допомагає зробити зручнішими умови навчання для дітей, а також сприяє кращим результатам навчального процесу. Школі допомагають у розвитку, ми не стоїмо на місці – це дуже важливо!» - впевнена директорка Тернівської гімназії № 77 Вікторія Дегтяренко.

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: