К.Павлов: Продовжуємо комплексно ремонтувати внутрішньоквартальні дороги

БЛАГОУСТРІЙ
22.05.20 - 16:46

У Кривому Розі тривають ремонтні роботи на внутрішньоквартальних дорогах. У планах на 2020 рік – навести лад на 15 вулицях.

Паралельно з заміною асфальтного покриття, облаштовують контейнерні майданчики (там де іх немає), проводять омолодження зелених насаджень та ревізії зовнішнього освітлення.

 

Зараз дорожники працюють над крупним проєктом у Металургійному районі. Тут виконують ремонт асфальтного покриття між вулицямиГероїв АТО, Єсеніна та проспектами Миру і Металургів. Це 13 житлових будинків.

 

Робочу нараду з ремонту внутрішньо-квартальних доріг провів Костянтин Павлов.

«У цьому році ремонт доріг розпочали, не чекаючи завершення календарної зими – погода дозволила. Усі центральні магістралі в порядку, продовжуються два великих проєкти у Саксаганському районі. Одночасно, попри ситуацію з коронавірусом, ведеться системний ремонт внутрішньо-квартальних доріг. В позаминулому та минулому роках багато було зроблено у віддалених районах, тепер дорожники працюють у центральних. Але продовжують надходити прохання від мешканців і, якщо дозволить ситуація, то обов’язково врахуємо й їх», - підкреслив Костянтин Павлов.

 

Уже завершене відновлення асфальтного покриття внутрішньоквартальноі дороги уздовж будинків №№17, 35, 37 на вулиці Героїв АТО. Загальна площа – 2 417 м2, укладено 414,7 т асфальту.

Виконані підготовчі роботи уздовж будинків №№19, 27, 29, 33 та вулиці Героїв АТО, 38 по проспекту Металургів, буд №3 по вулиці Єсеніна, внутрішньо-квартальних доріг між проспектом Металургів та вулицею Єсеніна та уздовж буд №31 по вул. Героїв АТО у напрямку проспекту Гагаріна.

Також тривають підготовчі роботи уздовж буд №№5 ,7 по вулиці Єсеніна з виїздом на проспект Гагаріна та вулицю Єсеніна та буд №10 на проспекті Гагаріна.

 

Роботи будуть завершені до кінця травня. Крім відновлення асфальтного покриття, буде впорядкована територія для розміщення сміттєзбірних контейнерів між вулицями Героїв АТО, Єсеніна та проспектами Гагаріна та Металургів, виконані заходи з відведення ливневих вод від під’їздів будинків. А задля зручності маломобільних мешканців, проведені роботи з пониження бордюрного каменю на тротуарі вулиці Героів АТО, від будинку №17 до входу на станцію швидкісного трамваю «Будинок Рад».

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: