Країна, що не має меж: в укритті 125-ї криворізької гімназії відзначили переможців виставки дитячої творчості

КУЛЬТУРА
21.02.24 - 15:47

З пів тисячі дитячих робіт, майже сотня - переможці. В укритті 125-ї гімназії сьогодні урочисто нагородили юних призерів  міської виставки дитячої творчості «Країна фантазія – 2024».  

За 22 роки існування учасниками «Країни фантазій» стали понад 32 тисячі дітей.  І майже півтори тисячі з них  – переможцями. Юні художники мандрували в космосі, підводному світі, казковій країни «Оранж», знайомились з домашніми пухнастиками, малювали янголів. Цього року діти творили під гаслом «Світ моїх захоплень».

 

 «Ніяка війна не зможе перекреслити бажання  жити, творити, фантазувати і мріяти. Кожного року діти  показують надзвичайну фантазію, висловлюють найпотаємніші свої мрії  і бажання. На цьогорічну виставку було надано майже пів тисячі робіт від понад 400 авторів у 25 номінаціях. Юні митці – учні шкіл, вихованці дитячих садочків та закладів позашкільної освіти», - зазначає  головний спеціаліст міського департаменту освіти і науки Галина Мотижинець.

 

 «Країна фантазія» завжди вирізнялась від інших виставок своєю яскравістю та проявом фантазії. Адже  це єдина країна, яка не має своїх меж. Дитячу мрію маємо плекати і виховувати. Сподіваємось, наступного 2025 року ми знов зберемося під егідою нашої виставки, але  вже під мирним небом», - говорить ідейний натхненник цього конкурсу, завідуючий відділом образотворчого і прикладного мистецтва Центру дитячої творчості «Дивосвіт» Вадим Безницький.

 

Свої творіння юні митці представили на суд, як вимогливого журі, так і глядачів.

 

Віолетта Граченко займається творчістю близько 10 років. Прикраса з бісеру, яку вона виставила цьогоріч  на конкур,  має назву «Золото скіфів». Вона  є найулюбленішою з робіт дівчинки.

 

«Дуже захоплювалась, коли її плела. Сама робота мене й надихала», - зізнається Віолетта.

 

Ще одна переможниця виставки – Вікторія Середа не може стримати емоцій. «Я виставила кілька своїх робіт на конкурс і дуже вражена, що зайняла перше місце. На це я навіть не сподівалась», - ділиться юна учасниця.

 

Ми не знаємо, залишаться ці захоплення  в житті наших вихованців чи ні,  але точно віримо, що мрії наших дітей будуть обов‘язково втілені в реальність, - підбивають підсумок цьогорічної «Країни фантазій» її організатори.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: